שרות התאמת שטיחים בבית הלקוח * שרות ניקוי ותיקון שטיחים .

שטיחים מודרניים מאופיינים בעיצוב בעל דוגמאות חלקות מודרניות.

השטיחים מיובאים מפרס ואפגניסטן ועשויים מ100% צמר ע"י חברת "שטיחי מתריב". צבעים עיקרים: גוונים של אדום, לבן, חום, אפור, ירוק, כתום ועוד אלפי צבעים.

התחום העשיר של שטיחים מודרניים

עד לפני לא מעט שנים התחום של עיצוב שטיחים היה דל וחד גוני. היה עיצוב של צבע אחד, ללא מעוף וללא דגמים מעניינים ונועזים. החדשות הטובות הן שהמצב כבר מזמן לא כזה. שטיחים מודרניים הם למעשה, יצירת אומנות שפורסים על הרצפה ונעים לדרוך עליה. ניתן למצוא כיום במבחר גדול של חנויות ובאינספור דגמים, דוגמאות, צבעים ומידות אך כמובן כדאי מאוד להגיע לחנות של מתריב המתמחה בתחום עם מגוון עצום לבחירה. אי שם בחנותנו , ישנו שטיח מודרני שמתאים לכל חדר שינה או סלון , לכל לקוח ולכל אווירה או סגנון של עיצוב.

כפי שניתן להבין מהשם שלהם, השטיחים המודרניים מאופיינים בעיצובים עדכניים ועכשוויים, הם ניחנים בעיצובים המותאמים לטרנדים ואופנות חולפים או קבועים. השטיחים המודרניים מתאימים אפילו לחדרי ילדים וגם לריהוט של תינוקות. זוהי תכונה מיוחדת מאד של התחום  – התאמה בקלות של השטיח לכל מקום. בזכות העיצובים העכשוויים השטיחים כיום בעלי צבעים נועזים וחזקים, הם יפים ומיוחדים ויש בהם חיים, שאין בשטיחים הישנים שהם יותר מונוטוניים ואפילו ניתן לומר שנוטים לשעמום.

איפה משיגים שטיחים מודרניים?

כיום ישנן אפשרויות רבות היכן ניתן לרכוש את השטיחים המודרניים. אם בעבר היה אפשר לרכוש אותם אך ורק בחנויות המתמחות בתחום בלבד הרי שכיום ישנם סוגים נוספים של חנויות שבהן ניתן להשיג שטיחים בכלל ולהתרשם ממגוון גדול ורחב של שטיחים מודרניים בפרט. נציגי מכירות העובדים בחנויות אלה יכולים לייעץ לכל לקוח על סמך התיאור שלו את החדר המיועד וכך ביחד איתו הם יכולים להתאים את השטיח המושלם לכל מיקום.

לסיכום

גם בנושא של השטיחים המודרניים ישנו הרבה מקום לטעם האישי של הלקוח או של מי שהשטיח עומד להיות פרוס בחדר שלו. המבחר כל כך גדול ורחב שכל אחד יוכל למצוא בקלות את השטיח המודרני שהוא אוהב. ישנם אנשים שיעדיפו צבעים פסטליים ושקטים יותר ולעומתם לקוחות אחרים יעדיפו צבעים חזקים וכהים שבזכותם לשטיח תהיה נוכחות חזקה מאד בחדר המיועד. כמו שאין שני אנשים שיש להם בדיוק אותו הטעם, כך גם בשטיחים.


לוגו של וואטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן